У м‘ясних відділах бельгійських супермаркетів з‘являються нові продукти. Стейки, котлети, закуски. На перший погляд нічого незвичайного, але якщо придивитися... Деякі покупці просто шоковані, такого вони ще не бачили:<br /><br />“Фарш з черв‘яків буффало, 14%. Гм, це дійсно хробаки.”<br /><br />“О, я ніколи б не змогла, я краще взагалі не буду їсти.”<br /><br />“Я був би не проти, але це якось дивно.”<br /><br />“Це трохи огидливо.”<br /><br />“Чому б і ні? Принаймні можна один раз покуштувати.”<br /><br />В Європі тільки починають їсти комах. Поки що наважуються на це – заради цікавості – здебільшого гурмани. Цей чоловік на ім‘я Олів‘є Террен хоче створити великий бізнес на маленьких комахах, вирощуючи їх на заході Бельгії.<br /><br />“Я вам покажу всю свою маленьку родину. Ось – черв‘яки буффало, просто крихітки. Ось борошняні хробаки – хрущак борошняний. А це – личинки траурниці, які належать до деревних черв‘яків”,- каже він. <br /><br />Його іншими мешканцями є цвіркуни й коники.<br /><br />“Чому це добре? Тому що там багато білків, мікроелементів, жирів, але хороших жирів. З‘їсти 35 грам комах – це все одно, що з‘їсти приблизно 100 грамів стейку”,- впевнений Олів‘є Террен.<br /><br />Екологи також вказують, що вирощування комах займає мало місця, та й викидів парникових газів від такого виробництва небагато. Однак у Європі не зовсім визначено правові рамки для такого бізнесу. Бельгія є однією з небагатьох країн, яка офіційно дозволила вирощування комах і встановила конкретні правила.<br /><br />“Вживання комах стане необхідністю, коли 2050 року світу слід буде прогодувати 9 мільярдів людей. Про це говорить Продовольча та сільськогосподарська організація Об‘єднаних Націй. Тож прийшов час покуштувати комах”, – радить кореспондент Євроньюз Одре Тільв.
