Щонайменше 36 осіб стали жертвами нападу ісламістів у Кенії. Трагедія трапилася на каменоломні у місті Мандера, що на півночі країни. <br /><br /> Бойовики напали на працівників, коли ті спали у наметах, і вбили немусульман. Кільком чоловікам вони відрізали голови. Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання “Аш-Шабаб”, яке у такий спосіб мститься кенійському уряду за відрядження військ до Сомалі. <br /><br /> Минулого тижня у цьому ж регіоні ісламісти захопили автобус і розстріляли 28 немусульман, які не змогли процитувати Коран. <br /><br /> Очікується, що у вівторок президент Кенії Уґуру Кеньятта виступить із телезверненням. Очільник країни опинився під вогнем критики через неспроможність ґарантувати безпеку, адже напади “Аш-Шабаб” за останній рік відбуваються ледь не щотижня.<br /><br /> Опозиція вважає, що війська із Сомалі треба відкликати, бо вони не впоралися із завданням створити буферну зону та захистити Кенію від ісламістів.
