Учасники групи Eagle of Death Metal поклали квіти до стихійного меморіалу перед концернтим залом “Батаклан”. Саме під час виступу цієї групи 13 листопада до заду увірвалися озброєні ісламісти і почали розстрілювати глядачів. У “Батаклані” загинули 90 людей.<br /><br /> На чолі з солістом Джессом Г‘юґсом музиканти довго стояли перед меморіалом, розглядали фотографії жертв, читали присвячені їм послання.<br /><br /> Attentats à Paris: Les Eagles of Death Metal en larmes devant le Bataclan https://t.co/8itEf0NhYV pic.twitter.com/bEmP4viZqy— 20 Minutes (@20Minutes) 8 Décembre 2015<br /> <br /><br /> В певний момент чоловіки обнялися і заплакали.<br /><br /> Візит американської групи супроводжувався посиленими заходами безпеки: поліцейські чергували довкола “Батаклану” і навіть перекрили частину проїзду.<br /><br /> Напередодні члени Eagle of Death Metal знову вийшли на паризьку сцену – вперше після теракту. Взяти участь у своєму концерті їх запросив Боно з U2. Організатори приховували, що запросили американських рокерів, тож для глядачів ї
