Депутат Європейського парламенту Стівен Вулф, який опинився у шпиталі після “перепалки” з колегами, повідомляє, що з ним усе у порядку. <br /><br /> Після штовханини зі своїми британськими колегами, один з них, нібито, вдарив його в обличчя, і Вулф знепритомнів учора на терені будівлі Європарламенту. <br /><br /> Його було шпиталізовано до страсбурзької лікарні “Hôpital de Hautepierre”, де його відвідав колишній провідник партії UKIP Найджел Фараж. <br /><br /> Найджел Фараж, зокрема, заявив:<br />“Йдеться про двох дорослих чоловіків, які почубилися. Це не є гарною поведінкою, але я не буду вдаватися у деталі, називаючи конкретні прізвища, і повідомляючи хто зробив що саме. Але цього не мало б статися, бо це нас подає, як якихось парламентарів з країни третього світу, а це не є добре.” <br /><br /> Британський часопис для масового читача Daily Mail опублікував статтю, у якій повідомляє, що представник UKIP Майк Гукем наполягає, що ніхто ні кого не бив під час суперечки зі Стівеном Вулфом.” <br /><br /> Говорить колега Стівена Вулфа, депутат Європарламенту від UKIP Нейтан Ґілл: <br />“Стівен цього ранку простягнув руку дружби своєму колезі-депутатові панові Гукему, визнаючи, що все зайшло занадто далеко під час зустрічі євродепутатів. Отож, він хотів би, аби ми всі залишалися друзями.” <br /><br /> Майк Гукем повідомив, що він надіслав свою відповідь на лист електронної пошти від пана Вулфа, і вони погодились провести зустріч.<br />
