PRESENTED BY AL BASTARDO<br /><br />Štěpán Dědek Kříž - elektrická kytara<br />Martin Brašule Kříž - akustická kytara, elektrická kytara, zpěv<br />Tonda Mamut Procházka - bicí<br />Peťa Neumann - basa<br />Anička Superstar Dokoupilová - zpěv<br /><br /><br />Jsme pražská kapela hrající groove-rock, stojící na bigbeatových základech. Fungujeme v tomto složení od roku 2006. Máme za sebou zkušenosti z různých pražských klubů. V lednu 2008 jsme zvítězili v souteži mladých kapel, pořádané klubem XT3 za podpory radia Wave a Prague Music Center. V červnu téhož rocku jsme ve studiu 3bees zplodili singl s názvem Walker In The Rain. Dále jsme se účastnili sioutěže Naděje Beatu na radiu beat a dostali se do finále..A tím naše účast v soutěžích tohoto typu definitivně skončila, protože je to stejně k ničemu:))<br /><br />V roce 2010 jsem navázali spolupráci s Fanym (fanysound) a tak vznikl další singl/double s názvem EMO Sucks!, který jsem slavnostně pokřtili v XT3. V současné době se díky Fanymu rodí další singl s názvem Pictures...Už brzy ho tady najdete.<br /><br />http://bandzone.cz/sabracadabra<br /><br />Nalaďte si BalconyTV Prague zase příště !!!
