...
Milosc jest piekna, tylko trzeba otworzyc serce na innych.....
Bo pierwsza miłość...- - - - - - - - - - - -Bo pierwsza miłość jak skrzydłem motylaTak czule gładzi, już wiesz, że to ona,Jedna maleńka taka zwiewna ...