Kiedy kładę głowę do poduszki, to czuję jak stoisz nad moim łóżkiem. Nocy się wtedy nie boję, bo przecież jesteśmy we dwoje. Na niebie gwiazd pe...
...
Piękna piosenka o miłości Teresy Werner ..chociaż zbyt gwałtownie się kończy....polecam....