Українські військові завершують операцію з виведення підрозділів з Дебальцевого.<br /><br /> Близько полудня президент Петро Порошенко оголосив, що з міста вийшло 80% частин.<br /><br /> Українська техніка у середу з‘їжджалася до Артемівська, це за п‘ятдесят кілометрів на північний-захід від Дебальцевого. <br /><br /> Раніше у мережі Facebook командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко заявив, що сепаратисти намагалися “перерізати дороги” для виходу українських сил. Комбат додав, що у протистоянні було задіяно гаубиці, установки залпового вогню, міномети і танки.<br /><br /> “Був дуже щільний обстріл. Ми перемолилися всі. Сто разів попрощалися з життям. У них дуже потужна артилерія”, — розповів один з вояків, що виїхав з Дебальцевого.<br /><br /> До моргу Артемівська станом на полудень привезли кілька десятків тіл загиблих українських військовослужбовців, про це в інтерв‘ю “Громадському телебаченню” повідомив завідувач моргу Руслан Федонюк.<br /><br /> Раніше Петро Порошенко також повідомив про 30 поранених. Загалом у Дебальцевому, за офіційн
