Серіал “Гра престолів” встановив рекорд премії “Еммі”. Сага вдруге поспіль перемогла у номінації “найкращий драматичний серіал”. Таким чином, “Гра престолів” зібрала загалом рекордні 38 нагород від Академії телевізійного мистецтва США.<br /><br /> Фільм у жанрі фентезі створений за мотивами циклу романів Пісня льоду й полум‘я письменника Джорджа Мартіна. Події книг та стрічки відбуваються на тлі політичних інтриг, а згодом й громадянської війни в боротьбі за владу на вигаданому континенті Вестерос.<br /><br /> У квітні цього року стартував показ шостого сезону “Гри престолів”. Згодом творці серіалу оголосили, що у сьомому сезоні буде сім серій, а восьмий сезон стане останнім. <br /><br /> Найкращим комедійним серіалом, також вдруге поспіль, визнали фільм “Віце-президент”. Виконавиця головної ролі Джулія Луї-Дрейфус отримала нагороду “Еммі” як найкраща комедійна акторка.<br /><br /> “Я вважаю, що “Віце-президент” зруйнував стіну між комедією та політикою. Наше шоу стартувало як політична сатира, але тепер, схоже, перетворилося на документальний фільм, який протвережує”, — кепкувала на сцені акторка.<br /><br /> Джулія Луї-Дрейфус зробила натяк на відповідність подій фільму президентській кампаній у Сполучених Штатах. Вона також попросила вибачення за “нинішній політичний клімат” в країні.<br /><br /> Її героїня — жінка-сенатор, яка стає віце-президентом. Однак вона дещо забуває, що потрапила в команду свого колишнього опонента, якому програла на партійних праймеріз.<br /><br /> Щорічну премію “Еммі” вручають з 1949 року. Її вважають телевізійним аналогом “Оскара”.<br />
