Під галас демонстрантів до столиці Колумбії повертається корида. Сотні людей намагалися блокувати арену в Боготі, де вперше за останні чотири роки відбулися бої з биками. Попередній мер міста заборонив кориду, однак Конституційний суд країни в останньому вердикті заявив, що це було незаконно, оскільки шоу є частиною культурної спадщини Колумбії. <br /><br /> Bullfighting returns to Colombia’s capital Bogota for the first time in four years amid protests pic.twitter.com/rgeuaE5t2T— TIMES NOW (@TimesNow) 23 января 2017 г.<br /><br /> Цього сезону уже заплановано 6 вистав. <br /><br /> “Очевидно, це політичне питання. Попередній мер дуже чітко виступав проти кориди і підбурювання до насильства. Водночас нинішній мер каже, що він не підтримує кориду, однак ті, кому вона подобається, мають повне право відвідувати шоу”, – зазначив Феліпе Кастільо. <br /><br /> “Убивці і кати” – під такі вигуки натовпу глядачі прямували на шоу. За даними захисників тварин, щороку під час корид у різних країнах світу убивають 250 тисяч биків. <br /><br /> “Давайте бути культурними людьми. Це не має нічого спільного з мистецтвом. Йдеться про насильство, а якщо бути точними, про тортури”, – каже протестувальниця Лора Торрес. <br /><br /> Під час протестів не обійшлося без арештів. Тим часом мер Боготи обіцяє домогтися через парламент заборони на фінансування корид з бюджету, а також можливості для кожного району столиці вирішувати, чи дозволяти суперечливі шоу.<br />
